Zranione Ptaki 174, 175, 176 streszczenie odcinka

Streszczenie odcinków Zranione Ptaki 174, 175, 176. Zobacz gdzie i kiedy oglądać powtórki w TV i online tego tureckiego serialu.

Turecki serial Zranione Ptaki emitowany jest pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórkę ostatniego odcinka w telewizji TVP 2 można obejrzeć następnego dnia o 13:15. Wszystkie odcinki publikowane są również na platformie vod.tvp.pl.

Ile odcinków ma serial Zranione Ptaki? Wszystko wskazuje na to, że wyemitowanych zostanie około 300 odcinków.

Zranione Ptaki streszczenia odcinków

Zranione Ptaki odcinek 173 streszczenie odcinka

Levent zawozi Meryem do chaty Remziego. Dziewczyna ma tam zostać do czasu załatwienia formalności związanych z wyjazdem. Hülya jest wściekła na siostrę, że ta wszystkich naraziła na niebezpieczeństwo. Wraz z przyjazdem do chaty wracają wspomnienia, a gospodarz jest przekonany, że Levent i Meryem przyjechali już jako małżeństwo. Remzi zostawia ich w chacie samych i udaje się do chorującej jałówki. Tymczasem Melis denerwuje się przedłużającą się nieobecnością Leventa. Neriman domyśla się, że Mine zakochała się w Doganie.

Zranione Ptaki odcinek 174 streszczenie odcinka

Mine próbuje nakłonić Ayse, żeby dała jeszcze jedną szansę Cemilowi. Ayse kategorycznie odmawia. Cemil jednak po raz kolejny informuje ukochaną, że nie godzi się na rozwód i będzie walczył o ich miłość. Wspólny pobyt w chacie jeszcze bardziej utwierdza Meryem i Leventa w uczuciach, jakie do siebie żywią. Vedat przyspiesza procedury wyjazdowe. Meryem ma lecieć do Włoch najbliższym samolotem. Levent wbrew sobie zawozi Meryem na lotnisko. Melis nie posiada się ze szczęścia. Od razu planuje wyjście na romantyczną kolację z Leventem. Tymczasem w rezydencji pojawia się policja. Meryem zostaje wezwana na posterunek. Tam dowiaduje się o śmierci Tekina.

Zranione Ptaki odcinek 175 streszczenie odcinka

Mimo śmierci Tekina, Meryem nie chce rezygnować z wyjazdu do Włoch. W drodze na lotnisko staje się jednak jasne, że nie wyjedzie. Melis jest wściekła z powodu takiego obrotu spraw. Zdesperowana liczy na pomoc Ulviye, przekonując ją, że Meryem stoi na drodze do szczęścia jej i Leventa. Dodatkowo Hülya wyjawia Ulviye, że Melis próbowała popełnić samobójstwo. Ulviye stara się przekonać Leventa, że ślub z Melis to dla wszystkich najlepsze wyjście. Ayse jest wdzięczna Doganowi za wsparcie. Przyglądająca im się Mine obawia się, że coś ich łączy. Ayse jednoznacznie daje Doganowi do zrozumienia, że jest dla niej tylko przyjacielem. Chociaż Meryem nie zamierza długo zostać w rezydencji, Ulviye prosi ją, aby jak najszybciej wyjechała ze względu na Melis.

Zranione Ptaki odcinek 176 streszczenie odcinka

Ulviye prosi, by dla dobra wszystkich Meryem wyjechała jednak do Włoch. Meryem zgadza się i informuje Leventa o swojej decyzji. Z ciężkim sercem Levent pomaga jej zorganizować wyjazd. Asli dostaje w prezencie od Yasara wymarzoną torebkę. Ayse zleca prawnikowi rozpoczęcie procedury rozwodowej. Melis nie ma pojęcia, że Meryem postanowiła jednak wyjechać, a Levent nie może się przemóc i jej o tym powiedzieć. Poirytowany ciągłymi rozmowami z Ulviye o jego przyszłości z Melis, po sprzeczce z matką wychodzi z domu.

Zranione Ptaki odcinek 177 streszczenie odcinka

Pijany Cemil ponownie nachodzi Ayse. Chcąc raz na zawsze zakończyć tę sytuację, Ayse oświadcza, że kocha Dogana i zamierza wyjść za niego za mąż. Cemil jest zdruzgotany. Ulviye zamierza uspokoić Melis i powiedzieć jej o wyjeździe Meryem. Przypadkiem słyszy dyskusję obu sióstr i dowiaduje się, że to Hülya kazała zabić i porwać Efego oraz o tym, że chłopiec wciąż żyje. Kobiecie udaje się niepostrzeżenie oddalić, jednak jej serce nie wytrzymuje nadmiaru emocji. Ostatkiem sił Ulviye zapisuje na rysunku Ömera, czego się dowiedziała i zaraz mdleje w ramionach Meryem, prosząc ją w ostatnich słowach, żeby nie zostawiała Leventa. Ulviye trafia do szpitala. Melis i Hülya podejrzewają, że słyszała ich rozmowę. Levent próbuje dowiedzieć się, co doprowadziło matkę do takiego stanu. Obawia się, że mogła to być ich sprzeczka.

Dodaj Odpowiedź

pl_PLPolish
Rabatek.net
Logo
Włącz rejestrację w ustawieniach - ogólne