Więzień Miłości odc. 372, 373, 374. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Więzień Miłości VOD można oglądać na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w telewizji TVP 2. Prezentujemy streszczenie Więzień Miłości 372, 373, 374.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2 można oglądać o godzinie 17:10. Powtórki Więzień Miłościudostępnione zostaną na TVP VOD.

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 372 streszczenie szczegółowe

Na spotkaniu z Dżulide Zehra widzi, że ktoś robi im zdjęcia. Zehra i Ajsze spotykają się z panem Mehmetem. Omer jest wyraźnie zazdrosny. Sabah nadal cierpi. Kerem uświadamia Idil, że kupił bilety na urlop nie dla nich, lecz dla siebie i Sabah.

Więzień Miłości odc. 373 streszczenie szczegółowe

Omer jest wyraźnie zazdrosny o pana Mehmeta i wprasza się na podpisanie kontraktu. Zehra odprowadza Asję do szkoły i spotyka Dżulide. Ajsze widzi ją przez chwilę, lecz nie poznaje. Omer i Zehra ustalają, że razem pojadę na wystawę do Antalii.

Więzień Miłości odc. 374 streszczenie szczegółowe

Idil znowu miesza, by poróżnić Sabah i Kerema. W pokoju Zehry Asja znajduje pudełko, a w nim niemowlęce buciki i pamiętnik. Dzięki staraniom Zehry Ajsze spotyka się z matką.


Więzień Miłości streszczenie odcinków

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło