Więzień Miłości odc. 423, 424, 425. Szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Więzień Miłości VOD można oglądać na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w telewizji TVP 2. Prezentujemy streszczenie Więzień Miłości odc. 423, odc. 424, a także odc. 425.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2 można oglądać o godzinie 17:10. Powtórki Więzień Miłości 423, 424, 425 udostępnione zostaną na TVP VOD.

Pobierz: Kalendarz 2021 do druku

Więzień Miłości odc. 423 streszczenie szczegółowe

Omer, Zehra i Asja wyjechali na wakacje. Omer fantazjuje na temat dzieci, które będzie miał z Zehrą. Czetin uwalnia z magazynu Koraja i Ipek. Bahszende wyjawia Erdżanowi, że Żulide żyje. Ten postanawia zabić całą rodzinę Omera.

Więzień Miłości odc. 424 streszczenie szczegółowe

Omer i Zehra czynią sobie na wakacjach intymne wyznania. Bahszende znowu usiłuje usunąć Żulide z rezydencji. Omer opracowuje zasadzkę, w którą wpadają ludzie Erdżana.

Więzień Miłości odc. 425 streszczenie szczegółowe

Omer, Zehra i Asja wracają z wakacji do domu. Dżanan wybacza Czetinowi. Bahszende wyznaje Defne, że Omer zawarł z Zehrą małżeństwo kontraktowe. Zehra zabiera Omera na grób jego ojca, gdzie dochodzi do pojednania między Omerem i Żulide.

Więzień Miłości streszczenie odcinków

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło