Urodzona Gwiazda – ile odcinków? Streszczenia odc. 12 ostatni powtórki VOD

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Urodzona Gwiazda w TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku. Ile ma odcinków, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Zagraniczne seriale w TVP cieszą się sporym zainteresowaniem. Mowa choćby o tureckich: Elif, Przysięga czy Więzień Miłości, a także rosyjskich jak Kozacka Miłość.

Urodzona Gwiazda ile odcinków?

Od 27 stycznia 2021 można oglądać również serial Urodzona Gwiazda. Emisja od poniedziałku do piątku.

Ile odcinków ma Urodzona Gwiazda? Niestety nie jest to serial, którym będzie można emocjonować się miesiącami. Urodzona Gwiazda to tylko 12 odcinków. Poniżej prezentujemy daty ich emisji oraz streszczenia.

  • Urodzona Gwiazda odc. 11 – 17 luty
  • Urodzona Gwiazda odc. 12 – 18 luty

Powtórki serialu Urodzona Gwiazda w telewizji TVP 2 nie są dostępne. Wszystkie odcinki można oglądać w internecie na TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 2.

Urodzona Gwiazda odc. 12 streszczenie

Kiriłłow wywozi Klaudię do rządowego sanatorium. Tam odnajduje ją Stiopa. Cała sprawa wydaje mu się podejrzana. Jedzie do Leningradu, by to wyjaśnić. Po drodze ma wypadek samochodowy, który specjalnie spowodował Kiriłłow. W pokoju Kiriłłowa Klaudia znajduje sprzęt do nagrywania i odkrywa, że nie toczy się żadne śledztwo przeciwko Pawłowi. Wyjeżdża z sanatorium. Po drodze spotyka Pawła. Małżonkowie godzą się. Zespół Planeta jedzie do szpitala odwiedzić Stiopę, który jest w stanie krytycznym. Przy łóżku kolegi zaczyna śpiewać piosenki.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło