Tomek i Przyjaciele. Fabryka lokomotywek Fisher Price w promocji

Smyk
Ocena okazji0
49,99 zł 249,99 zł Przejdź do okazji
Ocena okazji0
49,99 zł 249,99 zł Przejdź do okazji

Fabrykę lokomotywek Tomek i Przyjeciele firmy Fisher Price można kupić w bardzo dobrej cenie w Smyku. W promocji zabawkę tą można nabyć za jedyne 49,99 zł. Ceny w internecie zaczynają się od około 150 złotych, a sięgają nawet 250 zł!

Zestaw Take-n-Play™ Fabryka lokomotywek Fisher-Price zabierze każdego smyka do świata Tomka i jego przyjaciół z wyspy Sodor. Zabawa ulubionymi, bajkowymi postaciami przysporzy Twojemu dziecku mnóstwo radości! Jak działa zestaw możecie zobaczyć na filmie poniżej.

W Fabryce Lokomotywek każde dziecko może stać się prawdziwym konstruktorem! Zestaw pozwala na tworzenie własnych zabawek w kilku prostych krokach! Wystarczy załadować trzy części lokomotywki do trzech otworów na daszku fabryki i umieścić podwozie na platformie. Nacisnąć tłok raz, aby podwozie ruszyło po linii montażowej, a następnie trzykrotnie, by rozpocząć montaż. Lokomotywka ruszy przez fabrykę, a uchwyty upuszczą na podwozie poszczególne części! Ostatnie pociągnięcie za rączkę obniży prasę, która dociśnie wszystkie elementy do podwozia. Dzięki Fabryce Lokomotywek dziecko rozwija swoją wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności manualne.

Zestaw Take-n-Play™ Fabryka lokomotywek jest kompatybilny z innymi zestawami i kolejkami z serii Take-n-Play.

Zestaw zawiera:

  • dwa podwozia (jedno z trzema i jedno z dwoma kołami)
  • trzy rodzaje nadwozia (lokomotywki w stylu Tomka, Bosmana i Diesla)
  • akcesoria

Szczegóły:

  • wiek dziecka – 3 +


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło