Sylaby do druku – karty do nauki czytania w PDF

5,00 zł 7,00 zł POBIERZ PLIK

Karty klamerkowe ułatwiające naukę czytania.

Karty z sylabami do druku PDF to jedna z najpopularniejszych metod nauki czytania. Świetnie mogą zastąpić elementarz do nauki czytania metodą sylabową. Zapraszamy do pobierania darmowego zestawu pomocy dydaktycznych.

Polecamy również
-28% Karty klamerkowe do nauki czytania
5,00 7,00
POBIERZ PLIK
Offer drukatek.pl
-30% Karty do nauki czytania metodą sylabową
7,00 10,00
POBIERZ PLIK
Offer drukatek.pl
Karty pokazowe z sylabami
7,00
POBIERZ PLIK
Offer drukatek.pl
Last update was on: 7 czerwca 2022 13:28

Karty z sylabami do druku

Nauka czytania nie zawsze jest prosta. Zdarza się, że dziecko musi poświęcić nieco więcej czasu na to, by ćwiczyć łączenie literek w sylaby, a następnie sylab w wyrazy. Choć zarówno szkoła, jak i przedszkole są miejscem, gdzie dziecko powinno ćwiczyć naukę pisania i czytania, to jest to zwykle niewystarczające. Zwykle również w domu trzeba poświęcić nieco czasu na naukę z dzieckiem.

Do nauki czytania możemy wykorzystać karty z sylabami do druku. Są to ciekawe propozycje kart pracy, które każdy rodzic może wydrukować w zaciszu swojego domu i ćwiczyć ze swoją pociechą. Idealnie sprawdzają się również w przedszkolu. Ogromną zaletą gotowych kart do wydruku jest to, że są one świetnie przygotowane dla dzieci, często dodatkowo ozdobione ładnymi obrazkami, posiadają czytelną czcionkę i właściwy rozmiar. To wszystko sprawia, że dziecko może znacznie szybciej i łatwiej nauczyć się czytania poprzez łączenie sylab w słowa.

Poniżej udostępniamy darmowe karty do nauki czytania metodą sylabową, a jeśli się spodobają, to polecamy również kilka innych zestawów. Plik PDF zawiera wyrazy 2-sylabowe oraz 3-sylabowe. Pocięte sylaby wraz z obrazkiem tworzą puzzle, które ułatwiają dziecku poznawanie sylab i układanie z nich wyrazów. Można oczywiście wyciąć same sylaby, jeśli dziecko jest już nieco starsze i potrzebuje trudniejszego zadania.

Aby pobrać darmowy zestaw w pliku PDF należy skorzystać z poniższego przycisku. Najpierw jednak zachęcamy do zapoznania się z innymi ciekawymi pomocami dydaktycznymi z sylabami i do nauki czytania.

Karty klamerkowe do nauki czytania 120 kart

120 kart klamerkowych z sylabami do nauki czytania

Karty do nauki czytania 200 kart

200 kart z wyrazami 2-sylabowymi i 3-sylabowymi do nauki czytania.

Sylaby pokazowe 114 kart

Karty pokazowe z sylabami do druku.

Litery i wyrazy 100 stron z zadaniami

Zadania z literami i wyrazami.

Pobierz “Sylaby do druku” sylaby-rabatekNET.pdf – Pobrano 954 razy – 1 MB

Sylaby do druku – karty do nauki czytania w PDF
Sylaby do druku – karty do nauki czytania w PDF
5,00 zł 7,00 zł
Podobało się? Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Rabatek.net
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart