Nieaktualne

Smyk: 20% rabatu na ubrania i buty. Stacjonarnie na wszystko!

Smyk
Ocena okazji0
Ocena okazji0

Jeżeli planujecie zakupy w Smyku, to warto je zrobić w tym tygodniu. Do niedzieli włącznie w sklepie internetowym obowiązuje rabat 20% na ubrania i buty. Z kolei w sklepach stacjonarnych Smyk cały asortyment kupimy z 20% obniżką.

Promocja w sklepach stacjonarnych dotyczy wszystkich produktów dostępnych w Smyku. Łączy się z wyprzedażą, ale nie łączy z kuponami i kartami rabatowymi. Nie obowiązuje również na produkty oznaczone jako HIT CENOWY.

W sklepie internetowym możemy kupić taniej ubrania i buty. Zniżka również wynosi 20%. Promocja trwa do 7 października. Warto przejrzeć ofertę sklepu, ponieważ w dużych przecenach znajdują się m.in. kurtki przejściowe i zimowe, obuwie i wiele innych rzeczy. Doliczając do tego dodatkowy rabat 20%, to można uzyskać naprawdę niską cenę.

Odbiór zamówienia internetowego w sklepach stacjonarnych jest darmowy. Najtańsza dostawa kosztuje 9,99 zł. Zamówienia powyżej 200 złotych dostarczane są za darmo.

Zobacz inne promocje Smyk:

 

 <


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło