Skoki narciarskie online. Transmisja na żywo w internecie za darmo

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ ZE SKOKÓW

Poniżej wyniki live.

Skoki na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać transmisję w sezonie 2021/2022? Już nie w TVP 1, a w TVN. Zobacz jak obejrzeć darmowy i legalny live stream ze skoków narciarskich.

Skoki na żywo. Transmisja za darmo

Tak naprawdę skoki narciarskie na żywo od zawsze można było oglądać w TVP 1, TVP Sport, a także Eurosport 1. W 2021 roku doszło jednak do prawdziwej rewolucji w prawach transmisyjnych. Telewizji TVP nie udało się osiągnąć porozumienia i nie pozyskała możliwości pokazywania transmisji ze skoków narciarskich. W TVP 1 będzie można obejrzeć jedynie konkursy odbywające się w Polsce.

Gdzie zatem oglądać skoki narciarskie na żywo? Transmisje nadal dostępne są w Eurosport 1, a poza tym w telewizji TVN, która pokaże konkursy. Kwalifikacje do zawodów pokazuje nadal Eurosport 1 lub platforma Player.

Skoki narciarskie transmisja na żywo w internecie za darmo

Transmisje w TV to jedno, ale wiele osób szuka możliwości oglądania Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły i pozostałych skoczków w internecie. Gdzie obejrzeć skoki narciarskie online? Jest na to kilka legalnych sposobów. Również za granicą.

Zacznijmy od oficjalnej opcji od telewizji TVN, która lIve stream online udostępnia na platformie Player. Ponadto można skorzystać z WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN online bez logowania również za granicą. Aby oglądać bez limitów należy jednak się zarejestrować.

Warto również rozważyć zakup pakietu w cenie 49 zł na cały sezon skoków narciarskich, który pozwala oglądać Eurosport 1 i Eurosport 2 bez limitu. Pozwala to nie tylko śledzić skoki na żywo, ale również inne transmisje na tych kanałach TV. Ponadto w programie dosetępne będą zimowe igrzyska olimpijskie, a poza tym możemy korzystać z całej biblioteki VOD serwisu Player.pl.

Skoki narciarskie 2021 rozpoczęły się 20 listopada i potrwają do końca marca 2022. Liczymy, że będzie to bardzo udany sezon dla reprezentantów Polski i że Dawid Kubacki lub Kamil Stoch powalczą o kryształową kulę oraz zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

Rabatek
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Rabatek.net
Logo