Serial Promyk Nadziei 58, 59, 60. Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Promyk Nadziei – serial emitowany w TVP 2. Ile ma odcinków, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Prezentujemy streszczenia odcinków 58, 59, 60 serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei – serial po polsku w TVP 2

Tureckie seriale po polsku mają wielu zwolenników. Kilka produkcji można obejrzeć w TVP 1 i TVP. Jednym z nich jest Promyk Nadziei. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? Serial składa się z 260 odcinków. W najbliższych dniach premiera Promyk Nadzei 58, 59, 60. Co się w nich wydarzy? O tym dowiesz się czytając streszczenia szczegółowe odcinków.

Serial Promyk Nadziei VOD – powtórki w internecie

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei można oglądać zarówno w telewizji TVP 2, jak w internecie. Powtórki dostępne są jedynie online. Odcinki za darmo i bez rejestracji udostępnia platforma TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek publikowany jest tam po premierze w TVP2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Widzowie, którzy przegapili ostatni odcinek, lub jakikolwiek inny, w telewizji lub są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych częściach, mogą przeczytać również streszczenia odcinków. Poniżej prezentujemy opis serialu Promyk Nadziei.

Streszczenia serialu Promyk Nadziei

Promyk Nadziei odc. 55 streszczenie

Ipek oznajmia rodzinie, że wychodzi za Mahmuta. Omer postanawia nie dopuścić do ślubu. Ipek mówi, że go nienawidzi. Neslihan bezskutecznie szuka zaginionego listu od Kadira. Ozan odwiedza matkę Peri.

Promyk Nadziei odc. 56 streszczenie

Zuhal czyta znaleziony list. Dowiaduje się, że Bahar jest córką Ipek. Ozan chce pomóc Peri i rozmawia z jej matką. Omer chwyta podejrzanego wspólnika Halila. Ipek i Bahar planują wspólne zamieszkanie.

Promyk Nadziei odc. 57 streszczenie

Suhejla może już stanąć na nogach, lecz postanawia to ukrywać. Halil kupuje prezent dla Filia, lecz znajduje go Neslihan. Bahar mówi Ipek, że na jej łóżku widziała jakiś list. Gdy obie wracają do pokoju, listu już nie ma.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło