Promyk Nadziei 161, 162, 163 Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Promyk Nadziei – serial emitowany w TVP 2. Ile ma odcinków, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Prezentujemy streszczenia odcinków serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei – serial po polsku w TVP 2

Tureckie seriale po polsku mają wielu zwolenników. Kilka produkcji można obejrzeć w TVP 1 i TVP. Jednym z nich jest Promyk Nadziei. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? Serial składa się z 163 odcinków. W najbliższych dniach premiera Promyk Nadzei 161, 162, 163 Co się w nich wydarzy? O tym dowiesz się czytając streszczenia szczegółowe odcinków.

Serial Promyk Nadziei VOD – powtórki w internecie

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei można oglądać zarówno w telewizji TVP 2, jak w internecie. Powtórki dostępne są jedynie online. Odcinki za darmo i bez rejestracji udostępnia platforma TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek publikowany jest tam po premierze w TVP2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Widzowie, którzy przegapili ostatni odcinek, lub jakikolwiek inny, w telewizji lub są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych częściach, mogą przeczytać również streszczenia odcinków. Poniżej prezentujemy opis serialu Promyk Nadziei.

Streszczenia serialu Promyk Nadziei

Promyk Nadziei odc. 157 streszczenie

Meliha rozpamiętuje chwile spędzone z Sedatem. Filiz mówi Halilowi, że najpewniej urodzi syna. Ozan wraca do domu, a Neslihan już szuka mu nowej dziewczyny. Neslihan oznajmia Suhejli, że wszystko wie i że policja zaraz ją aresztuje.

Promyk Nadziei odc. 158 streszczenie

Neslihan oznajmia Suhejli, że zaraz przyjdzie po nią policja. Suhejla sprawia wrażenie skruszonej. Bahar przypomina sobie, jak było w domu Omera w górach. Zjawia się policja z nakazem aresztowania Suhejli i Selmy.

Promyk Nadziei odc. 159 streszczenie

Suhejla ucieka, zanim policja zjawia się pod drzwiami. Halil jest wściekły. Wszyscy się dowiadują, że Suhejla zabiła Zuhal, a Selma jest w to zamieszana. Neslihan przekazuje Ahmetowi rzeczy dla Filiz, mówiąc, że ciężarnej się przydadzą. Ahmet popada w rozpacz. Mahmut idzie zabić Omera, a Suhejla Ipek.

Promyk Nadziei odc. 160 streszczenie

Ahmet jest wściekły, że Filiz go zdradziła i chce się mścić. Sedat jest poważnie chory i nie chce się spotkać z Melihą. Mahmut przyłapuje Suhejlę pod domem, w którym jest Ipek. Suhejla wyjawia mu, że kogoś już zabiła. Razem jadą do jego kryjówki.

Promyk Nadziei odc. 161 streszczenie

Bahar zaczyna odzyskiwać pamięć. Halil zatrudnia nową pokojówkę. Ipek dowiaduje się, że Suhejla jest morderczynią. Ahmet znajduje list Selmy, z którego dowiaduje się o ciąży Filiz. Jednak obwinia o to niewłaściwą osobę.

Rabatek
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Rabatek.net
Logo