Promyk Nadziei 117, 118, 119 Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Promyk Nadziei – serial emitowany w TVP 2. Ile ma odcinków, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Prezentujemy streszczenia odcinków 1117, 118, 119 serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei – serial po polsku w TVP 2

Tureckie seriale po polsku mają wielu zwolenników. Kilka produkcji można obejrzeć w TVP 1 i TVP. Jednym z nich jest Promyk Nadziei. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? Serial składa się z 260 odcinków. W najbliższych dniach premiera Promyk Nadzei 117, 118, 119. Co się w nich wydarzy? O tym dowiesz się czytając streszczenia szczegółowe odcinków.

Serial Promyk Nadziei VOD – powtórki w internecie

Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei można oglądać zarówno w telewizji TVP 2, jak w internecie. Powtórki dostępne są jedynie online. Odcinki za darmo i bez rejestracji udostępnia platforma TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek publikowany jest tam po premierze w TVP2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Widzowie, którzy przegapili ostatni odcinek, lub jakikolwiek inny, w telewizji lub są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych częściach, mogą przeczytać również streszczenia odcinków. Poniżej prezentujemy opis serialu Promyk Nadziei.

Streszczenia serialu Promyk Nadziei

Promyk Nadziei odc. 116 streszczenie

Selma chce odnaleźć narzędzie zbrodni. Ipek postanawia razem z Bahar opuścić dom Mahmuta. Gondzia przekonuje Mahmuta, by nie odsyłał jej do dawnej rodziny. Omer pomaga Ozanowi wnieść sprawę do sądu przeciwko Halilowi.

Promyk Nadziei odc. 117 streszczenie

Ipek i Bahar nocą wymykają się z domu Mahmuta. Do pomocy zgłasza się uprzedzony przez Bahar Omer. Omer przekonuje Ipek, że znajdą córkę i jeszcze będą szczęśliwi razem. Selma ma obsesję na punkcie znalezienia narzędzia zbrodni.

Promyk Nadziei odc. 118 streszczenie

Mahmut wymyśla sposób, jak nakłonić Ipek do powrotu. Halil zabiera Filiz do kupionego mieszkania. Ozan widzi ich spotkanie. Omer, Ipek i Bahar spędzają miłe chwile w domu w górach. Najęty przez Halila bandzior strzela do Jaszara, lecz trafia Ozana, który chce ratować ojca Peri.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło