Sanditon ile odcinków? Streszczenia odc. 1 i 2, powtórki VOD

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Sanditon w TVP 2 można oglądać od wtorku do czwartku. Ile ma odcinków, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Zagraniczne seriale w TVP cieszą się sporym zainteresowaniem. Mowa choćby o tureckich: Elif, Przysięga czy Więzień Miłości, a także rosyjskich jak Kozacka Miłość.

Sanditon ile odcinków?

Od 16 marca 2021 można oglądać również serial Sanditon Emisja od poniedziałku do piątku. Odcinek 1 wyemitowany został we wtorek 16 marca, a odc. 2 ukaże się dzień później. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku..

Ile odcinków ma Sanditon? Niestety nie jest to serial, którym będzie można emocjonować się miesiącami, a nawet tygodniami. Sanditon ma tylko 8 odcinków. Poniżej prezentujemy daty ich emisji oraz streszczenia.

  • Sanditon odc. 1 – 16 marca
  • Sanditon odc. 2 – 17 marca
  • Sanditon odc. 3 – 18 marca
  • Sanditon odc. 4 – 22 marca
  • Sanditon odc. 5 – 23 marca
  • Sanditon odc. 6 – 24 marca
  • Sanditon odc. 7 – 25 marca
  • Sanditon odc. 8 – 29 marca

Powtórki serialu Sanditon w telewizji TVP 2 nie są dostępne. Wszystkie odcinki można oglądać w internecie na TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 2.

Sanditon odc. 1 streszczenie

Przypadek zrządza, że Charlotte Heywood trafia do Sandinton, nadmorskiego miasteczka, które ma ambicję stać się najmodniejszym kurortem na całym południowym wybrzeżu Anglii. Charlotte poznaje mieszkańców Sandinton oraz ciekawych gości z Londynu.

Sanditon odc. 2 streszczenie

Drogi Charlotte i Sidneya Parkera krzyżują się ponownie. Dziewczyna jest zaskoczona tym nieoczekiwanym spotkaniem. Do miasteczka przybywa Georgiana Lambe, co wzbudza wielkie poruszenie wśród mieszkańców i gości. Deward i Esther Denhamowie uświadamiają sobie, że Clara Brereton stanowi wielkie zagrożenie dla ich ambitnych planów.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło