Psi Patrol. Oficjalny magazyn za jedyne 8,24 zł (kierownica Rydera gratis)

Ocena okazji0
Ocena okazji0

“Psi Patrol. Oficjalny magazyn” to nowa pozycja na rynku. Bajka cieszy się sporą popularnością wśród dzieci, dlatego postanowiono wypuścić oficjalny magazyn. Standardowa cena wynosi około 10 złotych, ale w księgarni Egmont można zamówić ją za 8,24 zł. Dostępne są wszystkie dotychczas wydane numery. Co ważne w pierwszym numerze dołączona gratis była efektowna kierownicy Rydera, która z pewnością okaże się świetną zabawką.

Psi Patrol. Oficjalny Magazyn” skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Kup oficjalny Magazyn Psiego Patrolu.

W każdym numerze czytelnicy, podobnie jak w serialu, wspólnie z bohaterami wyruszają na ratunek potrzebującym i uczą się jak unikać zagrożeń. Na poszczególnych stronach znajdą się zadania rozwijające myślenie, spostrzegawczość i zdolności manualne dziecka, ale przede wszystkim będą wspierać promocję bezpieczeństwa, pracy zespołowej i bohaterstwa. Interesująco zapowiadają się również opowieści wspomagające naukę czytania.
Na łamach czasopisma są także liczne zagadki, gry i kolorowanki umilające czas małym czytelnikom. W pierwszym numerze rusza też Wielki Konkurs. Na wszystkich przyjaciół Psiego Patrolu czekają rewelacyjne nagrody.
Do pierwszego numeru dołączona jest kierownica Rydera. 

<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło