Przysięga 579, 580, 581 szczegółowe streszczenia odcinków po polsku

Przysięga streszczenie odcinków po polsku można znaleźć w naszym serwisie. Dowiesz w nim również gdzie oglądać dzisiejszy odcinek na żywo online, co przyniósł ostatni odcinek oraz przeczytasz streszczenia wszystkich odcinków po polsku, których emisja nastąpi w okresie kilku dni.

Przysięga dzisiejszy odcinek

Tureckie seriale w Polsce mają bardzo dużą widownie. Jedną z najpopularniejszych produkcji, które obecnie można po polsku oglądać w TV jest serial Przysięga. Kiedy leci? Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 16:10 w telewizji TVP 1.

Dzisiejszy odcinek online na żywo można oglądać za darmo na WP Pilot. Podobnie następnego dnia rano, gdy powtarzany jest ostatni odcinek.

W najbliższych dniach premiera odcinków serialu Przysięga 579, 580, 581.

Powtórki serialu Przysięga – wszystkie odcinki VOD

Skoro już o powtórkach mowa, to można je oglądać nie tylko w TV, gdy emitowany jest ostatni odcinek, ale również w internecie. Przysięga wszystkie odcinki po polsku można znaleźć za darmo, legalnie i po polsku na platformie TVP VOD. Powtórki dostępne są tam zaraz po tym, jak dzisiejszy odcinek wyemitowany zostanie w telewizji TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA VOD TVP

Jeśli ktoś nie obejrzał jakiegoś odcinka, to zaległości może nadrobić czytając streszczenia szczegółowe. Te cieszą się oczywiście dużą popularnością wśród widzów, którzy są ciekawi co przyniosą kolejne odcinki i właśnie wtedy sięgają po opis serialu.

Przysięga szczegółowe streszczenia odcinków

Przysięga 578 streszczenie odcinka

Gulperi ma poczucie winy i chce odejść. Kasim po raz kolejny grozi Emirowi. Yigit budzi się w nocy i idzie do pokoju Gulperi. Emir ogłasza bliskim, że wyjeżdżają za granicę. Tulay pozoruje swoje porwanie. Ercan wzywa na pomoc Emira.

Przysięga 579 streszczenie odcinka

Kosim z synami odjeżdża, gdy Emir pokazuje mu akt zawarcia małżeństwa z Gulperi. Tulay udaje, że jest dumna z gestu Emira, a Gulperi za nic nie chce wejść do rezydencji i zamierza nocować w szopie. Podaje Emirowi telefon do przyjaciółki w Holandii, Fatmy, lecz ta nie odbiera. Narin przygotowuje Fikriye do operacji guza mózgu, ale jej syn, Mert, jest temu przeciwny.

Przysięga 580 streszczenie odcinka

Fikriye umiera podczas operacji. W czasie snu babcia Gulperi opowiada jej bajkę o Dobrej Wróżce, która straciła rodziców. Była prześladowana przez bandę złodziei i uciekając przed nimi wpadła w ramiona syna sułtana, tak samo poranionego przez życie, jak ona. Podczas gdy człowiek Emira poszukuje Fatmy, ta nagle zjawia się w jego domu. Emir jest wobec niej podejrzliwy, a Fatma, gdy dowiaduje się, że Gulperi została jego prawowitą żoną, nie zabiera jej ze sobą pod pretekstem, że ma jeszcze coś do załatwienia.

Podobało się? Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Rabatek.net
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart