Przysięga odc. 761, 762 szczegółowe streszczenia odcinków po polsku

Przysięga streszczenie odcinków 761, 762 po polsku można znaleźć w naszym serwisie. Dowiesz w nim również gdzie oglądać dzisiejszy odcinek na żywo online, co przyniósł ostatni odcinek oraz przeczytasz streszczenia wszystkich odcinków po polsku, których emisja nastąpi w okresie kilku dni.

Przysięga dzisiejszy odcinek

Tureckie seriale w Polsce mają bardzo dużą widownie. Jedną z najpopularniejszych produkcji, które obecnie można po polsku oglądać w TV jest serial Przysięga. Kiedy leci? Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 16:10 w telewizji TVP 1.

Dzisiejszy odcinek online na żywo można oglądać za darmo na WP Pilot. Podobnie następnego dnia rano, gdy powtarzany jest ostatni odcinek.

W najbliższych dniach premiera odcinków serialu Przysięga 761, 762.

Powtórki serialu Przysięga – wszystkie odcinki VOD

Skoro już o powtórkach mowa, to można je oglądać nie tylko w TV, gdy emitowany jest ostatni odcinek, ale również w internecie. Przysięga wszystkie odcinki po polsku można znaleźć za darmo, legalnie i po polsku na platformie TVP VOD. Powtórki dostępne są tam zaraz po tym, jak dzisiejszy odcinek wyemitowany zostanie w telewizji TVP 1.

Jeśli ktoś nie obejrzał jakiegoś odcinka, to zaległości może nadrobić czytając streszczenia szczegółowe. Te cieszą się oczywiście dużą popularnością wśród widzów, którzy są ciekawi co przyniosą kolejne odcinki i właśnie wtedy sięgają po opis serialu.

Przysięga szczegółowe streszczenia odcinków

Przysięga odc. 760 streszczenie odcinka

Emir wyrzuca Gulperi z domu i zabrania jej się widywać z Yigitem, co budzi jego żal i protest. Baran oświadczył się Fidan, a teraz czeka na rozmowę z Beyhan, która musi jego wybór zaakceptować. Ozan, po udawanej bójce z Cezminem w obronie Masal, trafia po raz pierwszy do jej domu. Tu Narin opatruje mu odniesioną w czasie bójki ranę.

Przysięga odc. 761 streszczenie odcinka

Kemal i Narin czekają na decyzję sądu w sprawie adopcji Merta. Koleżanka namawia Masal, żeby powiedziała ojcu prawdę o szantażyście. Masal jest przerażona groźbami i martwi się, że jej ojciec zostanie skrzywdzony. Yigit bardzo tęskni za Gulperi, nie chce jeść ani się bawić. Cavidan zaprasza ją po kryjomu, żeby ratować wnuka. Baran zawiadamia Beyhan, że chce się ożenić. Mert postanawia śledzić Masal. Odkrywa jej tajemnicę i zostaje aresztowany.

Przysięga odc. 762 streszczenie odcinka

Streszczenie odcinka 762 nie jest na razie dostępne. Wyemitowany zostanie on dopiero w grudniu ze względu na trwające mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Dodaj Odpowiedź

pl_PLPolish
Rabatek.net
Logo
Włącz rejestrację w ustawieniach - ogólne