Przysięga 691, 692, 693 szczegółowe streszczenia odcinków po polsku

Przysięga streszczenie odcinków po polsku można znaleźć w naszym serwisie. Dowiesz w nim również gdzie oglądać dzisiejszy odcinek na żywo online, co przyniósł ostatni odcinek oraz przeczytasz streszczenia wszystkich odcinków po polsku, których emisja nastąpi w okresie kilku dni.

Przysięga dzisiejszy odcinek

Tureckie seriale w Polsce mają bardzo dużą widownie. Jedną z najpopularniejszych produkcji, które obecnie można po polsku oglądać w TV jest serial Przysięga. Kiedy leci? Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 16:10 w telewizji TVP 1.

Dzisiejszy odcinek online na żywo można oglądać za darmo na WP Pilot. Podobnie następnego dnia rano, gdy powtarzany jest ostatni odcinek.

W najbliższych dniach premiera odcinków serialu Przysięga 691, 692, 693.

Powtórki serialu Przysięga – wszystkie odcinki VOD

Skoro już o powtórkach mowa, to można je oglądać nie tylko w TV, gdy emitowany jest ostatni odcinek, ale również w internecie. Przysięga wszystkie odcinki po polsku można znaleźć za darmo, legalnie i po polsku na platformie TVP VOD. Powtórki dostępne są tam zaraz po tym, jak dzisiejszy odcinek wyemitowany zostanie w telewizji TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA VOD TVP

Jeśli ktoś nie obejrzał jakiegoś odcinka, to zaległości może nadrobić czytając streszczenia szczegółowe. Te cieszą się oczywiście dużą popularnością wśród widzów, którzy są ciekawi co przyniosą kolejne odcinki i właśnie wtedy sięgają po opis serialu.

Przysięga szczegółowe streszczenia odcinków

Przysięga odc. 691 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku

Hakan na prośbę Kemala interweniuje w biurze Meltem. Tulay spotyka się z ciotką Kadriye poza domem i skarży się na Gulperi. Narin, wychodząc z firmy zauważa Kemala. Emir próbuje dodać Gulperi otuchy. Radzi jej, by nie przejmowała się pretensjami ciotki.

Przysięga 692 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku

Kemal obserwuje Narin na cmentarzu. Mert odwiedza siostrę w pracy i pyta o lekarkę. Gulperi, sprowokowana przez ciotkę Kadriye, postanawia wyprowadzić się z domu. Kemal zostaje skontrolowany przez policję. Narin mdleje w objęciach męża.

Przysięga 693 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku

Emir zabiera Gulperi do nadmorskiej restauracji na obiecaną kiedyś rybę. Kadriye mdleje pod wpływem emocji, podjudzana opowieściami Tulay. Narin nie pozwala Kemalowi opuścić domu i udać się do nowej kryjówki. Meltem zleca swojemu człowiekowi wykopanie ciała z grobu Kemala.

Dodaj Odpowiedź

Rabatek.net
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart