Przysięga odcinek 219, 220 i 221. Streszczenie szczegółowe, odcinki VOD

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Streszczenie szczegółowe Przysięga odc. 219, 220 i 221. Wszystkie odcinki po polsku można oglądać na TVP VOD.

Przysięga odcinek 219 streszczenie szczegółowe

Reyhan dostaje od Oyi suknię na zaręczyny. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej. Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę. Nigar korzysta z okazji i mści się na Cavidan. Emir jest zaskoczony propozycją matki i nie chce podpisać umowy małżeńskiej. Narin ma pretensje do Yonci, że zaleca się do jej męża.

Przysięga odcinek 220 streszczenie szczegółowe

Yonca zapewnia Narin, że nic jej nie łączy z Kemalem. Kemal słyszy ich rozmowę i jest zaskoczony reakcją żony. Emir chce jak najszybciej wziąć ślub z Reyhan. Reyhan jest zachwycona niespodzianką, jaką przygotował dla niej ukochany. Rozczarowana Cavidan wychodzi z zaręczynowego przyjęcia u niani. Taci próbuje przekonać Sunę, żeby nie uciekała z ośrodka. Narin z Kemalem organizują wesele młodej pary. Yonca zabiera kamerę z sypialni Kemala.

Przysięga odcinek 221 streszczenie szczegółowe

Talaz odkrywa, że Yonca go oszukała. Zamierza ją szantażować, ale ona już się nie boi. Cavidan jest wściekła, bo Emir ogłasza, że od teraz panią domu jest Reyhan. Narin jest zazdrosna o Kemala i walczy z tym uczuciem. Narin i Kemal mają być świadkami na ślubie Reyhan i Emira, dlatego wspólnie zajmują się przygotowaniami do wesela. Oya zabiera Reyhan do sklepu, gdzie wspólnie wybierają suknię ślubną.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło