Przysięga odc. 383 i 384 streszczenie szczegółowe. Odcinki VOD

Przysięga odcinki 383 i 384 streszczenie. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1? Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.

Przysięga odc. 383 wyemitowany zostanie w piątek 2 kwietnia. Na odcinek 384, ze względu na Wielkanoc, poczekać będzie trzeba do wtorku. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05.

Wszystkie odcinki Przysięgi w VOD udostępnia platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek opublikowany jest tam zawsze po emisji w telewizji. Dlatego jeśli przegapicie Przysięga 383 lub Przysięga 384w dniu premiery, to oprócz streszczenia, warto zajrzeć na TVP VOD.

Przysięga odc. 382 streszczenie

Feride martwi się o brata. Nie może się do niego dodzwonić. W końcu to on dzwoni do niej, ale coś im przerywa rozmowę. Dziewczyna prosi Emira o zgodę na wyjście, ale Emir odmawia. Kumru jest zła, że Narin i Kemal nie przełożyli ślubu z powodu jej samobójczej próby. Kemal kupuje Narin suknię ślubną. Kumru ją przymierza i jej lekkomyślność doprowadza do nieszczęścia.

Przysięga 383 streszczenie odcinka

Zamiast ratować Narin, Kumru stara się zatrzeć ślady swojej obecności. Feride opuszcza rezydencję i jedzie do domu brata. Kemal znajduje nieprzytomną ukochaną i zabiera ją do szpitala. Rodzina Tarhunów odkrywa zniknięcie nowej opiekunki dziecka. Resit po raz kolejny proponuje Feride małżeństwo. Kiedy słyszy odmowę, jest gotów uprowadzić kobietę siłą. Narin musi przejść operację ratującą życie.

Przysięga 384 streszczenie odcinka

Feride informuje Emira o śmierci jej brata. Narin odzyskuje przytomność i odkrywa smutną prawdę. Jej lekarz zleca kolejne badania. Feride obiecuje synkowi Emira, że już nigdy go nie opuści. Kumru udaje zatroskaną siostrę. Narin jest pewna, że jej kłopoty ze wzrokiem to przejściowy problem. Kemal z Narin wracają ze szpitala.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło