Przysięga odc. 354 i 355 streszczenie szczegółowe. Odcinki VOD

Przysięga odcinki 354 i 355 streszczenie. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1? Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.

Przysięga odc. 354 wyemitowany zostanie w czwartek 18 lutego. Na odcinek 355 poczekać będzie trzeba do poniedziałku. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05.

Wszystkie odcinki Przysięgi w VOD udostępnia platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek opublikowany jest tam zawsze po emisji w telewizji. Dlatego jeśli przegapicie Przysięga 354 lub Przysięga 355 w dniu premiery, to oprócz streszczenia, warto zajrzeć na TVP VOD.

Przysięga odc. 355 streszczenie szczegółowe odcinka

Talaz wyjaśnia Cemre, dlaczego nie musi zabijać Cavidan. Dziewczyna jest zaskoczona, ale mu wierzy. Melike sprawia, że Reyhan i Emir zostają sami w domu, żeby wreszcie porozmawiać. Narin z walizką wraca do domu Kemala. Postanawia zostać. Oya jest wściekła z tego powodu. Mówi Narin, że Kemal ożeni się z Pelin, nową lekarką Masal. Hizir wciąż próbuje zdobyć serce Sehriye.

Przysięga odc. 355 streszczenie szczegółowe odcinka

Reyhan wyznaje mężowi, dlaczego tak źle znosi ciążę. Kemal wspomina chwile bliskości z Narin. Dla Emira najważniejsze jest życie ukochanej, dlatego nie może zrozumieć jej decyzji. Oya prosi Narin o pomoc. Argumenty Reyhan nie przekonują Emira, który postanawia skontaktować się z lekarką żony.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło