Przepisy dla dzieci

Przepisy dla dzieci

Zdrowe przepisy dla dzieci w różnym wieku. Już od kilku miesięcy, przez 2 lata, 3 lata, 4 lata itd. Prezentujemy proste, zdrowe i smaczne potrawy, które powinny smakować Twojemu dziecku.

Przepisy na zdrowe jedzenie dla dzieci

Rozszerzanie diety niemowlęcia to nie lada wyzwanie dla każdej mamy, która chce, aby poznawanie nowych smaków sprawiało dziecku radość i zachęcało do dalszego eksperymentowania. Idealnym rozwiązaniem jest samodzielne przygotowywanie posiłków. Wówczas ma się pewność, że śniadania, obiady czy kolacje są zdrowe i pełnowartościowe.

Tylko skąd czerpać pomysły na ciekawe, a zarazem smaczne dania? Gotowe przepisy dla dzieci dostępne na naszej stronie mogą być również inspiracją do tworzenia własnych przepisów opartych o zdrową żywność, naturalną i przez to cenną, bo bogatą w wartościowe składniki odżywcze.

Przepisy są odpowiednie dla dzieci zaczynających przygodę z poznawaniem innych smaków niż mleko mamy czy modyfikowane (po 4, 5 i 6 miesiącu życia), a także dla starszych i bardziej wymagających smakoszy (choćby w 8 czy 9 miesiącu życia, powyżej roku i starszych).

Kształcenie właściwych nawyków żywieniowych jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju i zdrowia. Bardzo przydatne będą więc , aby rozszerzanie diety było przyjemne i nie uciążliwe.

Eksperci kulinarni współpracujący z Rabatek.net systematycznie będą przygotowywać nowe przepisy dla dzieci. Przede wszystkim zdrowe i bez cukru. Nie zabraknie również propozycji bez mleka, laktozy, jajek, nabiału i mięsa. Niektóre propozycje będą zawierały przepisy z użyciem thermomixu.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło