Biedronka

Biedronka – promocje, gazetki, okazje, wyprzedaże

Promocje, okazje oraz gazetki promocyjne ze sklepu Biedronka. Zobacz jakie produkty można obecnie kupić w niższych cenach w Biedronce i oszczędzaj pieniądze. Szczególny nacisk kładziemy na promocje dla dzieci. Znajdziesz więc tutaj informacje kiedy tanio kupić pieluchy, mleko modyfikowane, żywność i inne artykuły dziecięce.

  • Wszystko
  • Okazje
  • Kupony
  • Promocje
  • Nieaktualne

Promocje dla dzieci w sklepie Biedronka

Prezentujemy najlepsze promocje i okazje w sklepie Biedronka. Szczególny nacisk kładziemy na artykuły dziecięce. Jeśli szukasz pieluchy (Dada lub Pampers) w promocji, mleko modyfikowane, kaszki, tubki, soki, chusteczki nawilżane, odzież lub zabawki, to właśnie tutaj znajdziesz informacje, gdy któryś z tych produktów będzie w promocji w Biedronce.

Biedronka godziny otwarcia

Godziny otwarcie Biedronki różnią się w zależności od miasta i od sklepu. W Warszawie spora część sklepów otwarta jest do godziny 22:00, podczas gdy w innych miastach zamykane są o 21:00. Poniżej podajemy najczęstsze godziny otwarcia Biedronki. Od niedawna sklepy dłużej są otwarte w piątki i soboty.

Poniedziałek: 07:00 - 21:00
Wtorek: 07:00 - 21:00
Środa: 07:00 - 21:00
Czwartek: 07:00 - 21:00
Piątek: 07:00 - 22:00
Sobota: 07:00 - 22:00
Niedziela: 09:00 - 20:00

Inne godziny otwarcie obowiązują w święta. W niedziele bez handlu Biedronka jest oczywiście zamknięta.

Biedronka - gazetki promocyjne

Na Rabatek.net znajdziesz również gazetki promocyjne Biedronki. Zawsze dostępna jest najnowsza i aktualna gazetka Biedronki, a także archiwalne. Z każdej oferty wyodrębniamy promocje dla dzieci i rodziców.
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło