Promocje bankowe: 400 zł na Allegro za założenie karty Citi Simplicity

Ocena okazji0
Ocena okazji0

To jedna z najpopularniejszych promocji bankowych. Za założenie darmowej karty Citi Simplicity otrzymamy bon o wartości 400 zł do wydania na dowolne zakupy na Allegro! Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z okazji w przeszłości, to gorąco polecamy. Promocja jest pewna i ma już dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.Szczegóły poniżej.

Złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do Allegro

Warunki do spełnienia są banalnie proste i choć jest to karta kredytowa, to przez całość da się przejść bezkosztowo, ponieważ karta Citi Simplicity jest darmowa. Po otrzymaniu bonu na 400 zł do Allegro można ją bezproblemowo zamknąć.

Warunki konieczne do przystąpienia do promocji

  1. Trzeba być nowym klientem banku Citi Handlowy, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2018
  2. Wiek – minimum 18 lat
  3. Dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniasz powyższe warunki gratulacje – możesz przystąpić do promocji. Poniżej opisujemy jakie kroki należy wykonać, aby otrzymać 400 zł do Allegro i przez całą promocję przejść bezkosztowo.

  1. Złóż wniosek na dedykowanej promocji stronie do 13.12.2019 roku
  2. We wniosku należy dostarczyć dokument potwierdzający zarobki. Może to być wyciąg z banku.
  3. Po złożeniu wniosku należy czekać na akceptację.
  4. Po otrzymaniu karty zaloguj się min. raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę.
  5. W tym samym czasie dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500zł.
  6. To tyle. Po wydaniu 1500 zł (może to być na codzienne zakupy, również przez internet) nagrodę w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie allegro.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do Allegro

Voucher do Allegro ważny jest dwanaście miesięcy. Można go wykorzystać na dowolne zakupy, ale jako jeden koszyk. Promocja powraca niezwykle często i jest niezwykle popularna. Jeśli spełnia się podane warunki, to karta jest bezpłatna, pomimo iż komunikat głosi, że RRSO wynosi 10,74%. Aby nie narażać się na odsetki należy po prostu spłacać zakupy.

Citibank domyślnie dołącza usługę Citi Phone – warto z niej od razu zrezygnować, bo to niepotrzebny wydatek rzędu 6 zł miesięcznie.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

Tagi:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło