Promocja w C&A: 20% rabatu na całą dziecięcą i niemowlęcą kolekcję

C&A
Ocena okazji0
Ocena okazji0

W sklepie C&A od 27 do 30 września trwa promocja, dzięki której produkty z całej kolekcji dziecięcej i niemowlęcej kupimy 20% taniej. Ponadto w weekend możemy uzyskać dodatkowe 20% rabatu korzystając z kody rabatowego z akcji “Stylowe Zakupy”.

Ranat 20% na całą kolekcję dziecięcą i niemowlęcą obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym. W świetnych cenach można dostać bardzo dużo ciekawych ubrań dla dzieci. Najtańsze rzeczy kosztują zaledwie kilka złotych.

Minimalna wartość zamówienia w sklepie internetowym C&A wynosi 76 złotych. Dostawa do sklepów stacjonarnych jest darmowa, a w pozostałych opcjach kosztuje 9,90 zł.

Ceny możemy obniżyć o dodatkowe 20% używając jednego z dwóch kodów rabatowych akcji “Stylowe Zakupy”. Podczas składania zamówienia wpisz kod SHOW2018 lub TWOJSTYL2018.<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło