Promocja na mleko Bebiko w Lidlu.

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Mleko Bebiko w promocyjnej cenie będzie można kupić od czwartku w Lidlu. W gazetce promocyjnej od 18.10 znajdziemy informację, że przy zakupie dwóch opakowań 800 gr mleka Bebiko za jedno zapłacimy jedynie 25,99 zł, co daje cenę 32,24 zł za kilogram. To jedna z niższych cen jaką można uzyskać.

Najczęściej dobre promocje na mleko Bebiko można znaleźć właśnie w Lidlu lub Biedronce. Korzystne ceny pojawiają się również w Rossmannie i Auchan, ale rzadziej i często nie są aż tak atrakcyjne. Jeśli potrzebujecie więc zrobić zapas mleka Bebiko, to zakupy w Lidlu wydają się rozsądną opcją.

Obecną promocję można znaleźć w gazetce promocyjnej Lidla od 18.10. Cena regularna jednego opakowania 800 gr wynosi 34,59 zł. Jeśli zakupimy dwie sztuki, to drugą otrzymamy za pół ceny, co oznacza, że średni koszt jednego opakowania wynosi 25,79 zł. W promocji kupimy mleko Bebiko 2/2R, 3/3R lub 4/5.

Jeśli chodzi o inne promocje dla dzieci w gazetka promocyjnej Lidla od 18.10 to znajdziemy również kaszki mlecznoryżowe lub kaszki zbożowe Bobovita.<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło