Polska karty pracy do druku na 11 listopada

11 listopada to Święto Niepodległości. W przedszkolu z pewnością przydadzą się karty pracy o Polsce, które przedszkolaki mogą rozwiązać podczas zajęć poświęconym 11 listopada. Serwis Rabatek.NET przygotował darmowe materiały do druku.

Uwaga! Rabatek.NET to nowy serwis, dlatego obecnie nie ma na nim zbyt wiele pomocy dydaktycznych. Zaglądaj regularnie, bo już w najbliższych dniach pojawi się sporo nowości.

Karty pracy na 11 listopada

Już 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Oczywiście przedszkole i szkoły celebrują to wydarzenie dzień wcześniej. Temat zawsze jest szeroko omawiany, a często towarzyszy interesujący scenariusz zdjęć, zawierający również przedstawienia.

Świetnym uzupełnieniem zajęć w przedszkolu czy szkole podstawowej są karty pracy. Przygotowaliśmy darmowy zestaw kart pracy o Polsce, który w pliku PDF można pobrać za darmo. Istnieje możliwość również umieszczenia odnośnika na stronach internetowych placówek, dzięki czemu rodzice będą mogli wydrukować zadania swoim dzieciom w domu.

Polska karty pracy. Jak wyglądają materiały do druku?

Darmowy zestaw kart pracy o Polsce składa się z 17 stron do wydruku. Poniżej można zobaczyć wygląd pomocy dydaktycznych. Poniżej znajduje się link do pobrania pliku PDF. Zapraszamy również do zapisu do newslettera, w którym rozsyłanych jest wiele darmowych pomocy dydaktycznych.

Umieść materiały do druku na swojej stronie

Jeśli chcesz, aby rodzice pobrali materiały do druku ze strony przedszkola lub szkoły, to poniżej udostępniamy gotowy kod HTML, a także adres do obrazka i strony, co ułatwi osadzenie materiałów.

<a href="https://rabatek.net/polska-karty-pracy-do-druku-na-11-listopada/" target="_blank"><img src="https://rabatek.net/wp-content/uploads/2021/11/polska-materialy-do-pobrania-e1636394515577.jpg"></a>

Adres URL:

https://rabatek.net/polska-karty-pracy-do-druku-na-11-listopada/

Link do obrazka:

https://rabatek.net/wp-content/uploads/2021/11/polska-materialy-do-pobrania-e1636394515577.jpg

Polecane pomoce dydaktyczne

Karty klamerkowe do nauki czytania 120 kart

120 kart klamerkowych z sylabami do nauki czytania

Karty do nauki czytania 200 kart

200 kart z wyrazami 2-sylabowymi i 3-sylabowymi do nauki czytania.

Sylaby pokazowe 114 kart

Karty pokazowe z sylabami do druku.

Litery i wyrazy 100 stron z zadaniami

Zadania z literami i wyrazami.

Pobierz plik PDF

Pobierz “Polska karty pracy” polska-rabatekNET.pdf – Pobrano 1204 razy – 474 KB

Podobało się? Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Rabatek.net
Logo
Enable registration in settings - general