Polska karty pracy do druku

Karty pracy o Polsce, które świetnie sprawdzą się przy okazji omawia 1, 2 i 3 maja lub na Święto Niepodległości. Serwis Rabatek.NET przygotował darmowe materiały do druku.

Karty pracy o Polsce

Przed nami Przed nami święto 1, 2 i 3 maja.. Oczywiście przedszkole i szkoły celebrują to wydarzenie wcześniej. Temat zawsze jest szeroko omawiany, a często towarzyszy interesujący scenariusz zdjęć, zawierający również przedstawienia.

Świetnym uzupełnieniem zajęć w przedszkolu czy szkole podstawowej są karty pracy. Przygotowaliśmy darmowy zestaw kart pracy o Polsce, który w pliku PDF można pobrać za darmo. Istnieje możliwość również umieszczenia odnośnika na stronach internetowych placówek, dzięki czemu rodzice będą mogli wydrukować zadania swoim dzieciom w domu.

Zobacz również: Darmowe materiały na Święto Niepodległości

Polska karty pracy. Jak wyglądają materiały do druku?

Darmowy zestaw kart pracy o Polsce składa się z 17 stron do wydruku. Poniżej można zobaczyć wygląd pomocy dydaktycznych. Poniżej znajduje się link do pobrania pliku PDF. Zapraszamy również do zapisu do newslettera, w którym rozsyłanych jest wiele darmowych pomocy dydaktycznych.

Umieść materiały do druku na swojej stronie

Jeśli chcesz, aby rodzice pobrali materiały do druku ze strony przedszkola lub szkoły, to poniżej udostępniamy gotowy kod HTML, a także adres do obrazka i strony, co ułatwi osadzenie materiałów.

<a href="https://rabatek.net/polska-karty-pracy-do-druku-na-11-listopada/" target="_blank"><img src="https://rabatek.net/wp-content/uploads/2021/11/polska-materialy-do-pobrania-e1636394515577.jpg"></a>

Adres URL:

https://rabatek.net/polska-karty-pracy-do-druku-na-11-listopada/

Link do obrazka:

https://rabatek.net/wp-content/uploads/2021/11/polska-materialy-do-pobrania-e1636394515577.jpg

Polecane pomoce dydaktyczne

Karty klamerkowe do nauki czytania 120 kart

120 kart klamerkowych z sylabami do nauki czytania

Karty do nauki czytania 200 kart

200 kart z wyrazami 2-sylabowymi i 3-sylabowymi do nauki czytania.

Sylaby pokazowe 114 kart

Karty pokazowe z sylabami do druku.

Litery i wyrazy 100 stron z zadaniami

Zadania z literami i wyrazami.

Pobierz plik PDF

Dodaj Odpowiedź

pl_PLPolish
Rabatek.net
Logo
Włącz rejestrację w ustawieniach - ogólne