Polska – Islandia na żywo. Transmisja TV, live stream online za darmo

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Mecz Polska – Islandia na żywo to ostateczny sprawdzian dla reprezentacji Polski przed Euro 2020. Gdzie oglądać transmisję w TV i live stream online za darmo?

Po remisie 1:1 z Rosją przed reprezentacją Polski ostateczny sprawdzian. W meczu z Islandią Paulo Sousa z pewnością wystawi optymalny skład, który powinien rozpocząć rywalizację na Euro 2020.

Mecz Polska – Islandia rozegrany zostanie w poniedziałek 7 czerwca na stadionie w Poznaniu. Początek spotkania o godzinie 20:45. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Mecz Polska – Islandia na żywo można obejrzeć również w internecie. Live stream online dostępny jest za darmo i legalnie. Gdzie?

Telewizja TVP 1 online stream udostępnia na WP Pilot. Opcja ta jest aktywna również za granicą. Ponadto darmowa transmisja dostępna jest na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło