Nieaktualne

Personalizowane bajki i piosenki dla dzieci -40%

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Zamów personalizowaną bajkę lub piosenkę z udziałem Twojego dziecka 40% taniej. Promocja ograniczona czasowo i ilościowo.

Aby skorzystać z promocji użyj kodu rabatowego “ELFI40”

Sporym zainteresowaniem cieszyły się personalizowane filmy od Mikołaja, a teraz można zamówić bajki i piosenki dla dzieci. Obecnie można je kupić 40% taniej!

Przejdź na stronę okazji i zamów bajkę lub piosenkę

Stwórz magiczną Bajkę Wychowajkę z imieniem i zdjęciem Twojego dziecka. Motywuj i wychowuj zabawą przez cały rok!

Wybierasz tytuł bajki, personalizujesz imie dziecka i wgrywasz zdjęcia. Po kilku godzinach otrzymujesz film z gotową bajką.

Co to jest Bajka Wychowajka? Bajka Elfi to bajka z imieniem i zdjęciem Twojego dziecka, którą dostaniesz na maila. Każda bajka to inny elf, inna przygoda i inny element wychowawczy. Stwórz swoją pierwszą bajkę i dołącz do zabawy!

Przejdź na stronę okazji i zamów bajkę lub piosenkę

Bajki do wyboru:

  • Elf Bałaganejro
  • Elf Niejadek
  • Elf Pomocnik

Dzięki personalizacji w postaci imienia i zdjęć Twoje dziecko stanie się nie tylko obserwatorem, ale i uczestnikiem jednej z bajek. Obok dziecka pojawią się elfy, które nie tylko będą miały przygody w dalekich krainach, ale również zamieszkają w Jego pokoju. Będą obserwować i motywować Twoje dziecko do bycia grzecznym. Dzięki darmowemu certyfikatowi, który dostaniesz do bajki, doniosą Mikołajowi o wszelkich Jego osiągnięciach. Z każdą kolejną bajką przekażesz dziecku inną cenną lekcję wychowawczą.

Na stronie personalizowanych bajek pobierzesz za darmo Domek Elfa do wydrukowania i złożenia, posłuchasz audiobooków oraz znajdziesz bajki do czytania.

Przejdź na stronę okazji i zamów bajkę lub piosenkę

Poniżej znajdziecie przykładowe bajki:


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło