Od czego zacząć?

Główną częścią Rabatka – jego sercem – są promocje dla dzieci, a także rodziców. Dzięki nim każdy rodzin miesięcznie może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Kto ma dzieci, ten wie ile kosztuje ich wychowanie od najmłodszych lat: pieluchy, mleko, odzież, zabawki – to tylko niektóre z rzeczy, które każdy rodzic regularnie kupuje. Dzięki serwisowi Rabatek.Net skutecznie zaplanujesz zakupy, a także dowiesz się w jakich sklepach kupować taniej artykuły dla dzieci. Obejrzysz również gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów.

Skupiamy się głównie na produktach dziecięcych, ale to nie znaczy, że rodzice nie znajdą tutaj promocji dla siebie. Wiemy ile trudu trzeba włożyć w wychowanie dziecka i jak ważna jest regeneracja psychiczna czy fizyczna rodziców. Na stronie pojawiają się więc również okazje z których skorzystają cała rodziny, np. turystyczne. Dzięki Rabatkowi nie raz uda się Wam wyjechać taniej na wakacje.

Rabatek.net to nie tylko promocje. Chcemy naszą społeczność skupić również na blogu parentingowym. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów: zaczynając od merytorycznych artykułów, poradników, a na informacjach gdzie obejrzeć bajki w internecie kończąc.

Stopniowo rozbudowujemy również dział z przepisami dla dzieci. Znajdziesz tam ciekawe propozycje dań nawet dla niemowlaków. Wszystkie przepisy są oczywiście zdrowe, pozbawione cukru, co wcale nie musi oznaczać, że nie będą smaczne. Przekonajcie się sami.

Z czasem Rabatek.net będzie się rozwijał. Mamy sporo pomysłów, które systematycznie będziemy wdrażać do realizacji.

<

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło