Nieaktualne

Obi: 20% zwrotu za zakupy w dniach 5-7.10

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Świetna promocja w Obi. Robiąc zakupy w dniach od 5 do 7 października 2018 roku otrzymamy zwrot 20% wartości zakupów. Maleńkim minusem jest fakt, że zwrot następuje na kartę podarunkową, ale i tak jest to znakomita okazja.

Jeżeli robicie remont lub po prostu chcecie nieco odświeżyć lub uatrakcyjnić swoje mieszkanie, to warto zrobić zakupy w Obi. Skoro Rabatek.net skupia się na promocjach dla dzieci, to z Obi można znaleźć również interesujące produkty dla pociech.

Jakie na przykład?

Przede wszystkim warto przejrzeć dział ogrodowy. Pomimo iż idzie zima, to może warto zaopatrzyć się w jakiś domek lub inną atrakcje dla dzieci, która uprzyjemni zabawę wiosną i latem. Obi oferuje ciekawe domki w niezłych cenach, a doliczając do tego zwrot 20%, to okazja robi się naprawdę ciekawa. A może np. chcecie kupić dzieciom trampolinę? A może dywan do zabawy samochodzikami? Oferta Obi jest obszerna i warto się z nią zapoznać ze względu na promocję, która będzie obowiązywać w ten weekend.

<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło