Klub Pampers. Jak założyć konto, korzyści, kod rabatowy na pieluchy

Pieluchy Pampers mają wielu zwolenników. Nie każdy jednak wie, że w internecie można dołączyć do Klubu Pampers. Jakie daje to korzyści? Najważniejszą z nich jest fakt, że za rejestracje otrzymamy kod rabatowy na pieluchy do wykorzystania w sklepie eMag lub Feedo. Ponadto znajduje się tam sporo ciekawych materiałów: porady na temat ciąży, dzieci i rodzicielstwa.

Klub Pampers – Kod rabatowy na pieluchy

Za założenie konta w Klubie Pampers otrzymamy kod rabatowy obniżający wartość zamówienia pieluch w sklepie eMag lub Feedo o 19 złotych. Promocja dotyczy tylko opakowania na zapas miesięczny. Warto jednak czekać na promocje Pampers w Emag lub Feedo i wtedy skorzystać z kodu rabatowego i kupić pieluchy Pampers w bardzo atrakcyjnej cenie. Czasami kod przychodzi dopiero po jakimś czasie od rejestracji.

Klub Pampers – Jak założyć konto?

  1. Aby założyć konto w Klubie Pampers należy wejść na stronę https://www.pampers.pl/rejestracja
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny
  3. Odbierz maila z potwierdzeniem rejestracji. Powinien on również zawierać kod rabatowy na pieluchy Pampers, ale czasami otrzymuje się go dopiero po jakimś czasie.
  4. Zaloguj się i korzystaj z korzyści Klubu Pampers

Jeśli zdarzy się sytuacja, że mail potwierdzający rejestrację nie dojdzie, to należy spróbować z adresem e-mail od innego dostawcy.

Korzyści Klubu Pampers

Klub Pampers przygotował ciekawe poradniki dotyczące ciąży, dzieci oraz rodzicielstwa. Największą zaletą jest wspomniany kod rabatowy. W przypadku, gdy Wasze dziecko śpi bardzo niechętnie, to polecamy również przetestować udostępnione tam kołyski. Z naszą młodszą córką działały cuda. Julka sama kładła się na łóżko i zasypiała, co wcześniej jej się nie zdarzało! Oprócz tego wszystkiego na stronie znajdziesz dużo informacji na temat pieluch Pampers i ich rodzajów.

Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania lub problemy z rejestracją w Klubie Pampers to piszcie śmiało w komentarzach. Postaramy się Wam pomóc.<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

Tagi:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło