Jak usunąć plamy z malin? Poznaj prosty i szybki sposób

Jak usunąć plamy z malin? To jedno z najbardziej trendujących pytań w okresie letnim. Malinami objadają się zarówno dorośli, jak i dzieci. Pech sprawia, że tymi owocami bardzo łatwo się pobrudzić. Szczególnie w towarzystwie dzieci. Maluchy równie chętnie jedzą maliny, ale bardzo często kończy się to plamami na ubraniach lub dywanie. Jak je sprawić i usunąć? Sposób jest prostszy niż mogłoby się wydawać.

Jak usunąć plamy z malin?

Latem prawie wszyscy uwielbiamy jeść maliny. W każdej postaci – ciast, tortów, deserów lub po prostu same owoce. Przepisów jest mnóstwo i każdy z pewnością ma swój ulubiony. Plamy po malinach powstają łatwo i są dość mocne. Gdy już pobrudzisz swoje lub ubranie dziecka, to najważniejszy jest czas reakcji. Usuwanie plam z malin musi nastąpić jak najszybciej. Wtedy można zrobić to łatwo i bez większego problemu. Szczególnie prosty sposób można wykorzystać będąc w domu.

Istnieje wiele teorii jak usunąć plamy z malin. Jedni wodę mieszają z proszkiem, inni stosują mleko, ale najłatwiej jest wykorzystać… gorącą wodę. Gdy pobrudzimy ubranie, nawet białą bluzkę, wystarczy przegotować wodę i po prostu spłukać plamę gorącą wodą. Efekty gwarantowane są natychmiast, co możecie sprawdzić na załączonym poniżej filmiku. Ten sposób na usuwane plam z malin działa również po pewnym czasie, ale w miarę możliwość plamy z malin należy usuwać natychmiastowo. Im bardziej zaschnięta plama, tym trudniej może być ją usunąć.

Usuwanie plam po malinach – Test Rabatek.Net

Postanowiliśmy sprawdzić jak usunąć plamy z malin za pomocą wrzątku. Na białej koszulce zrobiliśmy cztery plamy od malin. Pierwszą z nich usunęliśmy od razu, drugą po 20 minutach, trzecią po dwóch godzinach, a ostatnią dopiero na następny dzień, gdy była już zaschnięta. Efekty prezentujemy na załączonym filmiku oraz zdjęciach.

Jeśli znacie jeszcze jakieś inne sposoby na usunięcie plam z malin, to podzielcie się nimi w komentarzach.

Artykuł odpowiada na następujące zapytania:
1. Czy plamy z malin schodzą?
2. Jak sprać i usunąć plamy z malin?
3. Plamy z malin na dywanie
4. Plamy z malin na białej bluzce

Zobacz więcej wpisów na naszym blogu parentingowym lub przejrzysz aktualne promocje dla dzieci.

 <


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło