Hotel Paradise 3 odcinki online, powtórki za darmo

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Hotel Paradise 3 odcinki online można oglądać na platformie Player.pl. Tam też dostępne są powtórki. O której godzinie i kiedy leci program? Emisja w TVN7 od poniedziałku do czwartku.

Odcinki Hotel Paradise

Hotel Paradise 3 nakręcony został na Zanzibarze. Składa się z 60 odcinków. Już podczas pierwszego poznaliśmy dziewięcioro uczestników, którzy połączyli się w pary.

Odcinki Hotel Paradise 3 za darmo oglądać można w telewizji TVN 7 cztery razy w tygodniu. Kiedy i o której godzinie? Początek emisji nowych odcinków od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30.

Hotel Paradise 3 online powtórki na Player

Hotel Paradise 3 powtórki za darmo dostępne są w telewizji w sobotę. Można wtedy zrobić sobie maraton i obejrzeć wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

Hotel Paradise 3 online na Player.pl można obejrzeć zarówno w VOD, jak i jako live stream z TVN 7. Niestety dostęp do Player nie jest już darmowy i nie ma możliwości oglądania Hotel Paradise 3 online za darmo. Najtańszy pakiet kosztuje obecnie 4 zł.

Uczestnicy programu zostali przedstawieni podczas odcinka 1. Są nimi Basia, Luiza, Bogusia, Ola, Kornelia, Dawid, Krystian, Simon, Marcin.

Hotel Paradise kiedy leci?

Sprawdź kiedy i o której godzinie oglądać odcinki Hotel Paradise 3.

  • Hotel Paradise odc. 2 – wtorek 23 luty
  • Hotel Paradise odc. 3 – środa 24 luty
  • Hotel Paradise odc. 4 – czwartek 25 luty
  • Hotel Paradise odc. 5 – poniedziałek 1 marca
  • Hotel Paradise odc. 6 – wtorek 2 marca
  • Hotel Paradise odc. 7 – środa 3 marca
  • Hotel Paradise odc. 8 – czwartek 4 marca

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło