Nieaktualne

HIT! 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Ocena okazji0
Ocena okazji0

200 zł premii pieniężnej za założenie konta w Banku Millennium! Ruszyła kolejna znakomita promocja Banku Millennium. Tym razem nie można jednak czekać z założeniem konta, bo liczba wniosków jest ograniczona i promocja może zostać zakończona wcześniej. Oczywiście wtedy na stronie promocyjnej pojawi się stosowny komunikat.

Za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student otrzymamy 200 zł. Warunki jakie trzeba spełnić, aby załapać się na premie są naprawdę bardzo proste do realizacji, dlatego każdy powinien rozważyć założenie świetnego konta w Banku Millennium w celu odebrania premii. Później można w prosty sposób zamknąć konto. Promocja dotyczy nowych klientów banku, czyli takich, którzy nie posiadają konta, ani nie wnioskują o nie, a także wcześniej nie brali udziału w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student.

Promocja w skrócie:

  1. Do 26 listopada 2018 roku złóż wniosek o założenie konta wraz z kartą i zaakceptuj zgody marketingowe.
  2. Podpisz umowę najpóźniej do 30 listopada.
  3. Do 5 grudnia aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
  4. W grudniu i styczniu zapewnił wpływ na konto kwotą przynajmniej 1000 zł (może być z własnego konta w innym banku) oraz dokonaj jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub BLIK).
  5. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 złotych premii, która zostanie wypłacona do 15 lutego 2019 roku.
ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Co można uzyskać w promocji Banku Millennium?

Każdy kto założy konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i spełni dwa proste warunki otrzyma 200 złotych. Warto również przypomnieć, że Bank Millennium oferuje znakomite konto oszczędnościowe 2,7% aż do 200 000 złotych! Warto skorzystać również z darmowego przez rok Pakietu Bardzo Pomocnego, dzięki czemu możesz skorzystać z pomocy lekarza lub innego specjalisty, gdy np. zaleje Ci mieszkanie lub zatrzaśnie się zamek.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię?

Warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Aby otrzymać premię należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium, a także w grudniu i styczniu zapewnić wpływy na konto w wysokości przynajmniej 1000 złotych (może być przelew z własnego konta lub od kogoś znajomego). W tych miesiącach należy wykonać po jednej bezgotówkowej transakcji (karta lub płatność BLIK). Warunki te trzeba spełnić dwukrotnie. Raz w grudniu i raz w styczniu. Jak widać warunki są banalne i gwarantują również bezpłatność konta. Po ich spełnieniu otrzymacie 200 zł premii (do 19 lutego 2019). Jest to już kolejna edycja tej promocji i zawsze cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

Bardzo ważne jest również, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Nie można ich odwołać do momentu wypłacenia premii.

Wniosek o konto należy wypełnić do końca 24 listopada, a umowę za pomocą kuriera lub w oddziale (ważne, aby nie była to nowa umowa przygotowana przez pracownika banku, a zrealizowanie wniosku online) podpisać do 30 listopada.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

 

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest tylko i wyłączenie dla nowych klientów Banku Millennium. Starym klientem jest osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jakie są opłaty za prowadzenie konta 360º?

Jeśli co miesiąc wpłynie na Twoje konto 1000 złotych (może być z innego Twojego konta) i dokonasz jednej bezgotówkowej transakcji, to konto jest zupełnie darmowe. W przypadku konta 360º Student opłaty nie są pobierane i nie trzeba spełniać żadnych warunków.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło