Gazetka Pepco od 13.12.2018

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Gazetka promocyjna Pepco od 13.12.2018 roku – sporo użytkowników pyta o najnowszą gazetkę Pepco. Niestety przed świętami kolejna oferta się nie pojawi. Po wygaśnięciu gazetki do 12 grudnia promocji należy szukać w katalogu “Świąteczne Inspirację”.

Gazetka Pepco od 13.12

W katalogu Świąteczne Inspiracje znajdziesz wiele promocji podzielonych na kategorię: Dekoracje domowe i ozdoby choinkowe, kuchnia i jadalnia, prezenty i pakowanie oraz moda świąteczna.

Gazetka Pepco Świąteczne Inspiracje obowiązuje od 16 listopada do wyczerpania zapasów. Najnowsza gazetka promocyjna ukaże się po świętach Bożego Narodzenia – 27 grudnia.

Cały katalog Świąteczne Inspirację zawiera 36 stron. W promocji można kupić m.in: świąteczne ozdoby, świąteczne zestawy stołowe, obrusy, bombki, papiery do pakowania prezentów, poduszki, poszewki, koce, ramki do zdjęć, mnóstwo zabawek dla dzieci, ubrania, zestawy do pieczenia pierników.


Przejrzyj gazetkę Pepco na Święta


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło