Elif 1005, 1006, 1007 streszczenia. Ile odcinków, VOD po polsku

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Elif 1005, 1006, 1007 streszczenie odcinków po polsku. Ile odcinków ma serial i kiedy można je oglądać? Powtórki dostępne są w TV, jak również w internecie na VOD TVP, gdzie napisy PL nie są konieczne, ponieważ serial można oglądać po polsku.

Elif ile odcinków

Serial Elif po polsku można oglądać od bardzo dawna. W czerwcu 2021 roku wyemitowany zostanie odcinek 1000. Emisja w TVP 1 następuje od poniedziałku do piątku o 14:00. Ile odcinków ma serial? Tego jak na razie nie wiadomo. Nie ma się jednak co obawiać. Ostatni odcinek jest jeszcze daleko.

Elif 1005 wyemitowany zostanie w środę 30 czerwca. W kolejnych dniach premiera odcinka 1006, 1007, 1008.

Elif odcinki po polsku na VOD TVP

Sporo osób szuka serialu w internecie na serwisach VOD z hasłem “napisy PL”. Tymczasem Elif VOD można obejrzeć za darmo, bez rejestracji i w dodatku po polsku. Wszystkie odcinki trafiają na TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1.

Powtórki serialu dostępne są również w telewizji TVP 1, następnego dnia po premierze, wcześnie rano.

Streszczenie odcinków Elif

Elif 1002 streszczenie po polsku

Mahir odkrywa malwersacje księgowego. Stawia mu ultimatum. Albo nie wypłaci stypendiów, albo trafi do więzienia. Księgowy godzi się na współpracę. Tufan zachodzi Jülide drogę i po raz kolejny nachalnie próbuje namówić byłą żonę do powrotu. Zrezygnowana kobieta wykrzykuje mu w twarz swoją miłość do Şafaka. Şafak, będący świadkiem tej sceny jest przekonany, że to Tufanowi Jülide wyznawała swoje uczucia. Załamany postanawia przyspieszyć swój wyjazd. Po wizycie u Melek Hümeyra jest przygnębiona. Widząc to, Levent zaprasza ją do zaprzyjaźnionej restauracji, mówiąc, że to wyjątkowe miejsce, w którym zawsze odnajduje spokój. Kobieta zgadza się i spędza z Leventem uroczy wieczór.

Elif 1003 streszczenie po polsku

Leman jest przerażona perspektywą wyjazdu Şafaka. Jednak wygląda na to, że nic nie jest w stanie go zatrzymać. Spotkanie Sere i Elif daje Macide nadzieję na odnalezienie także rodziny Yusufa. Z drugiej strony obawia się, że nie zdąży tego zrobić, nim rozwinie się jej choroba, więc zaczyna prowadzić dziennik. Melek ponownie odwiedza rezydencję. Znakomicie dogaduje się z Hümeyrą. Melek zauważa, że z Macide dzieje się coś niedobrego. Macide opowiada jej o poszukiwaniach rodziny bratanka, jednak zwierzenia przerywa im pojawienie się Elif. Ich rozmowę podsłuchuje Kiymet, która postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemnicza kobieta, której poszukuje jej siostra. Po raz kolejny wszyscy zbierają się na kolacji w domu Haktanirów. Kerem przywozi także Asli. Tufan zabiera Emirhana do salonu gier. Chłopiec jest zachwycony. Nie ma pojęcia, że ojciec zamierza go tam przetrzymać, żeby zemścić się na Jülide.

Elif 1004 streszczenie po polsku

Haktanirowie spędzają miłe chwile w towarzystwie Melek, Elif i Asli. Tylko Kiymet jest niezadowolona z ich obecności. Wspólnie spędzone chwile zbliżają do siebie Kerema i Asli. Jülide zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać. Pojawia się też w domu Leman i Şafaka, ale Alev zataja ten fakt przed Şafakiem. Emirhan wyczuwa, że coś jest nie w porządku, chce wrócić do domu, lecz Tufan się na to nie zgadza. Jednocześnie mężczyzna zapewnia go, że to matka pozostawiła chłopca pod jego opieką. Z czasem Tufan coraz gorzej traktuje Emirhana. Tufan w końcu dzwoni do Jülide. Kobieta domyśla się, że to on porwał Emirhana i jest zrozpaczona. Leman ma wyrzuty sumienia. Czuje, że to intrygi jej i Alev doprowadziły do wyjazdu jej syna. Şafak jest zaskoczony tym, że chłopiec nie przyszedł się z nim pożegnać. Postanawia wstąpić do niego przed wyjazdem. Jülide wyjawia mu, że Tufan nie jest jej mężem i że porwał chłopca, a potem mdleje.

Elif 1005 streszczenie po polsku

Jülide odzyskuje przytomność i w końcu wyjawia Şafakowi całą prawdę. Mężczyzna jest zszokowany. Niezwłocznie rusza na poszukiwania chłopca. Emirhan upiera się, że chce wrócić do domu. Tufan bardzo źle traktuje chłopca. Şafak powiadamia o porwaniu Leman i Alev. Alev dzwoni do Tufana i informuje go, że Şafak dowiedział się całej prawdy i poszukuje chłopca. Kiymet zauważa rodzącą się między Keremem a Asli bliskość i natychmiast alarmuje Parlę, która od razu pojawia się w rezydencji. Dziewczyna próbuje namówić Kerema na wspólne spędzenie czasu, ten jednak wymawia się pracą. Później prosi Asli, żeby mu pomogła. Tufan jest wściekły na Jülide, że wyznała wszystko Şafakowi. Przychodzi do jej domu, żeby ją ukarać. Nagle pojawia się Şafak. Dochodzi między nimi do bójki. Poniżony Tufan, poprzysięga zemstę. Şafak śledzi Tufana, odnajduje Emirhana i odprowadza go do matki.

Elif 1006 streszczenie po polsku

Emirhan jest pod wrażeniem bohaterskiego zachowania Şafaka. Jülide w ostatniej chwili postanawia kolejny raz odwieść Şafaka od decyzji wyjazdu. Kiedy docierają do domu, Leman informuje ich, że syn już wyjechał. Jülide ma nadzieję, że zdąży przed odjazdem pociągu. Kiedy ku rozpaczy kobiety i chłopca pociąg rusza, gdy właśnie wbiegają na peron, w oddali wyłania się postać Şafaka. Okazuje się, że jednak postanowił zostać w Stambule i wszyscy bardzo się cieszą. Asli i Kerem są zmuszeni pracować do późna. Z każdą wspólnie spędzoną chwilą Keremowi coraz bardziej imponuje światopogląd i życiowa mądrość asystentki. Chcąc nie chcąc porównuje ją do beztroskiej i oderwanej od rzeczywistości Parli.

Elif 1007 streszczenie po polsku

Kiymet informuje Parlę, że Kerem i Asli zostali w biurze po godzinach. Kobieta insynuuje, że nie chodzi wyłącznie o pracę. Tymczasem w holdingu jest awaria prądu. Mimo prób pracy przy świecach podczas rozmowy z Keremem Asli zasypia. Parla przyjeżdża do firmy i na widok świec oraz śpiącej Asli urządza Keremowi scenę zazdrości. Elif wspomina Melek, że Macide jej nie rozpoznała, gdy przyszła prosić o pomoc w czasie zaginięcia mamy. To oraz kolejne epizody zapominania wzbudzają w Melek podejrzenia, co do stanu zdrowia Macide. Jülide postanawia rozprawić się z Tufanem. Każe mu trzymać się od Emirhana z daleka i daje do zrozumienia, że więcej nie będzie nie ulegała jego groźbom.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło