Dzikie Pszczoły 47, 48, 49 – ostatni odcinek, streszczenia

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Dzikie Pszczoły 47, 48, 49 streszczenia odcinków. Serial emitowany jest obecnie w TVP Kobieta. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia w TV, a wszystkie odcinki publikowane są w internecie na VOD TVP PL.

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły?

Pierwsze 44 odcinki serialu Dzikie Pszczoły emitowane były w telewizji TVP 1. Od września nastąpiła jednak zmiana w ramówce i nowe odcinki można oglądać w TVP Kobieta o godzinie 17:50 od poniedziałku do piątku.

Ostatni odcinek w formie powtórki leci również następnego dnia o 9:50. Ponadto wszystkie odcinki Dzikich Pszczół udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Serial online można tam oglądać za darmo i bez konieczności rejestracji. To znakomity sposób na obejrzenie powtórki, jeśli przegapiło się emisje w TV.

Dzikie Pszczoły ile ma odcinków? Za granicą serial podzielony został na 244 części. W Polsce najprawdopodobniej zobaczymy podobną liczbę odcinków.

Streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły 47 streszczenie odcinka

Przesłuchanie na komisariacie ma dla Doukasa pomyślny finał. Udaje mu się przekonać Proussalisa, Nikiforosa i Annette, że jest niewinny. Kobieta informuje o tym później Miltiadisa i Lambrosa. Drosso wyznaje Eleni, że źle się czuje w ich domu. Wolałaby się go pozbyć. W Diafani zjawia się trupa teatralna. Assimina chce obejrzeć przedstawienie, ale rodzina Sevastosów ośmiesza wędrownych artystów. Tymczasem miedzy Drosso a śpiewakiem Pavlosem rodzi się sympatia.

Dzikie Pszczoły 48 streszczenie odcinka

Drosso spędza wieczór z Pavlosem. Śpiewak proponuje, by przyłączyła się do jego trupy. Przy drzewie, na którym znaleziono ciało Janosa, Tomas poznaje Lefterisa. Podejrzewa, że mógł on być świadkiem zbrodni. Tymczasem Doukas zwalnia detektywa. Nie potrzebuje już jego pomocy. Niebawem Kiperos wyciąga od pijanego Lefterisa ważne informacje. Dowiaduje się, że widział on, jak ktoś powiesił na drzewie nieprzytomnego Janosa. Doukas prosi Assiminę, by przekonała siostrę do przyjęcia jego oferty. Ostrzega, że ministerstwo planuje jej wywłaszczenie. Urania mówi Nestorasowi, że widziała w lesie Mirsini z Tomasem. Mężczyzna sądzi, że detektyw go okłamuje. Kleomenis, narzeczony Pinelopi, boi się, że Doukas odkryje, kim jest naprawdę. Prosi kuzyna o pieniądze i obiecuje, że odda je zaraz po ślubie, gdy stanie się zamożny.

Dzikie Pszczoły 49 streszczenie odcinka

W kawiarni Eleni dostrzega Lambrosa z ojcem i żoną. Teodossia zaprasza ją do stolika. Sytuacja staje się niezręczna. Lambros ma dość. Postanawia wziąć rozwód bez względu na wszystko. Drosso spotyka się z Pavlosem. Obiecuje, że wyruszy z nim w dalszą drogę. Lefteris wyznaje, że widział, jak Doukas, Meletis i Konstantis wieszali na drzewie ciało Janosa. Tomas grozi mężczyźnie i daje mu pieniądze. Ten obiecuje, że wyjawi prawdę, gdy zostanie o to poproszony. Kleomenis oświadcza Sevastosom, że po ślubie zamieszka z Pinelopi w Londynie. Załamany Meletis prosi dziewczynę o rękę. Ona wie jednak, że rodzice nigdy nie zgodzą się na jej małżeństwo ze służącym. Anette przegląda rodzinne dokumenty i pamiątki. Znajduje list Miltiadisa wysłany w czasie wojny do ojca. Brat prosi ojca o przebaczenie i wyznaje, że nie przestał kochać pewnej kobiety.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło