Nieaktualne

Darmowa wysyłka listu od Św. Mikołaja

Ocena okazji0
Ocena okazji0

Ostatnio polecaliśmy personalizowane listy i filmy od Św. Mikołaja. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się szczegółów. W piątek 16 listopada można zamówić list za darmową wysyłką. Cena listu wynosi 16,99 z lub 26,98 zł w wersji gold. List można zamówić z dowolnego miejsca na świecie. To idealny prezent dla dziecka!

Aby skorzystać z darmowej wysyłki listu użyj kodu BLACK100.

Listy od Świętego Mikołaja prezentują się bardzo efektownie. Do wyboru mamy dwie opcje: list standard w cenie 16,99 zł  lub list gold w cenie 26,98. Do wyboru mamy listy dla chłopca, dziewczynki, nastolatków oraz dorosłych. Są również listy poświąteczne.

Pocztą otrzymamy efektownie prezentujący się list z ręcznie odciskaną złotą pieczęcią, imieniem dziecka na początku listu. Do wyboru mamy 28 gotowych treści listów, które możemy dowolnie edytować. Na liście znajdziemy również ręcznie malowane dodatki. Co ważne list może zostać wysłany w dowolne miejsce na całym świecie.

W wersji gold oprócz listu od Mikołaja otrzymamy dodatki: dyplom, pocztówkę, naklejkę oraz efektowną kopertę. Po zamówieniu list od Mikołaja powinien dotrzeć do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

List można kupić jako kupon i przygotować go przed świętami.

<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło