Auchan: Promocja na mleko Bebiko

Auchan
Ocena okazji+1
25 zł
Ocena okazji+1
25 zł

Świetna promocja dla wszystkich rodziców, którzy karmią swoje dziecko mlekiem Bebiko. W Auchan opakowanie 800 gr można kupić za 25 złotych, co w przeliczeniu daje cenę 31,25 zł za kilogram. Warunkiem jest zakup dwóch opakowań. To chyba najniższa cena jaką można uzyskać w porównaniu do wszystkich innych sklepów.

Od kilku dni promocja na mleko Bebiko obowiązuje również w Biedronce. Tam zapłacimy 20,99 zł za opakowanie 600 gr (34,98 zł za kg). Jak widać okazja w Auchan jest dużo bardziej opłacalna i jeśli ktoś ma ten supermarket w pobliżu domu, to z pewnością warto zrobić zapasy mleka Bebiko, aby oszczędzić pieniądze również w kolejnych miesiącach. Podkreślamy, że aby uzyskać cenę 25 zł za opakowanie należy kupić dwie sztuki lub wielokrotność.

Zachęcamy również do przejrzenia całej gazetki promocyjnej Auchan, gdzie można znaleźć wiele innych ciekawych promocji. Sporo produktów znajduje się w ofercie 1+1 gratis, do tego popularne Big Paki, gdzie np. za 9,99 zł kupimy 5 litrów soku jabłkowego tłoczonego, który można podać dzieciom lub zrobić z niego domowej roboty kisiel.<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło