200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

Ocena okazji0
Ocena okazji0

200 zł premii pieniężnej za założenie konta w Banku Millennium! Ruszyła kolejna znakomita promocja Banku Millennium. Warunki do spełnienia są banalne, a oprócz 200 złotych otrzymujemy znakomite konto oszczędnościowe 2,7% i darmowy Pakiet Bardzo Pomocny.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student otrzymamy 200 zł. Warunki jakie trzeba spełnić, aby załapać się na premie są naprawdę bardzo proste do realizacji, dlatego każdy powinien rozważyć założenie świetnego konta w Banku Millennium w celu odebrania premii. Później można w prosty sposób zamknąć konto. Promocja dotyczy nowych klientów banku, czyli takich, którzy nie posiadają konta, ani nie wnioskują o nie, a także wcześniej nie brali udziału w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student.

Promocja w skrócie:

  1. Do 27 maja 2019 roku złóż wniosek o założenie konta wraz z kartą debetową i zaakceptuj zgody marketingowe.
  2. Podpisz umowę najpóźniej do 31 maja i aktywuj aplikację mobilną.
  3. w czerwcu, lipcu i sierpniu zapewnij wpływ zewnętrzny na konto min. 1000 zł i przynajmniej raz w każdym miesiącu zapłać kartą lub BLIKIEM
  4. Za spełnienie powyższych warunków łącznie otrzymasz 200 złotych premii. Zostanie ona przekazana do 20 września 2019 roku.
ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Co można uzyskać w promocji Banku Millennium?

Każdy kto założy konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i spełni dwa proste warunki otrzyma 200 złotych. Warto również przypomnieć, że Bank Millennium oferuje znakomite konto oszczędnościowe 2,7% aż do 200 000 złotych! Warto skorzystać również z darmowego przez rok Pakietu Bardzo Pomocnego, dzięki czemu możesz skorzystać z pomocy lekarza lub innego specjalisty, gdy np. zaleje Ci mieszkanie lub zatrzaśnie się zamek.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię?

Warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Do 31 maja należy podpisać umowę i aktywować aplikację mobilną. Następnie w czerwcu, lipcu i sierpniu zapewnij wpływ zewnętrzny na konto min. 1000 zł (może być z własnego konta w innym banku) i przynajmniej raz w każdym miesiącu zapłać kartą lub BLIKIEM. Jest to już kolejna edycja tej promocji i zawsze cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

Bardzo ważne jest również, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Nie można ich odwołać do momentu wypłacenia premii.

Wniosek o konto należy wypełnić do końca 27 maja, a umowę za pomocą kuriera lub w oddziale (ważne, aby nie była to nowa umowa przygotowana przez pracownika banku, a zrealizowanie wniosku online) podpisać do 31 maja.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest tylko i wyłączenie dla nowych klientów Banku Millennium. Starym klientem jest osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jakie są opłaty za prowadzenie konta 360º?

Jeśli co miesiąc wpłynie na Twoje konto 1000 złotych (może być z innego Twojego konta) i dokonasz jednej bezgotówkowej transakcji, to konto jest zupełnie darmowe. W przypadku konta 360º Student opłaty nie są pobierane i nie trzeba spełniać żadnych warunków.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

<


BĄDŹ NA BIEŻĄCO. NIE PRZEGAP ŻADNEJ PROMOCJI
Wierzymy, że serwis Rabatek.net pozwoli Tobie zaoszczędzić pieniądze na zakupach dla dzieci i domu. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i dołączysz do rabatkowej społeczności w mediach społecznościowych:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło